قوانین و مقررات – شرایط و نحوه ثبت نام

about_tab

پدر و مادر گرامی پیشاپیش از همکاری شما در خصوص رعایت مقررات عمومی پیش دبستانی سپاسگزاریم امید است با همکاری شما اولیای محترم در جهت رسیدن به اهداف مهم و جلب رضای خداوند روز به روز بر فعالیتهایمان بیفزاییم.

با توجه به اینکه پیش دبستانی و آموزشهای آن در شکل گیری و آمادگی کودک شما برای ورود به مدرسه از اهمیت ویژه ای برخوردار است آن را جدی گرفته و از غیبت های مکررو بدون دلیل کودک جلوگیری به عمل آورید.

 1. خلاصه ای از آموزشهای ماهانه در پایان هرماه برای شما ارسال خواهد شد؛در صورت عدم ارسال پی گیری نمایید.

 2. به خاطر هماهنگی بیشتر و ایجاد نظم بهتر وباتوجه به تشخیص به موقع مربی در اهدا جوایز به نوآموزان شما ,خواهشمند است هرنوع تهیه جایزه و زمان اهدای آن را حتما با اولیا به پیش دبستانی درمیان گذاشته و طبق نظر مربی مربوطه می باشد.

 3. در خصوص تغذیه سالم ومشترک با پیش دبستانی همکاری نموده و طبق لیست تهیه شده,از سوی مرکز عمل نمایید.

 4. حتما به خاطر رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از امراض احتمالی,تغذیه و میوه کودکتان را در ظرف درب دار و کاملا بهداشتی و محکم قرار دهید.

 5. از همراه نمودن تنقلات دارای رنگ مصنوعی و نوشیدنی های غیر بهداشتی ومشکل ساز از جمله چیپس و پفک و کالباس,سوسیس و انواع ژله وآدامس جدا خودداری شود.

 6. استفاده از وسایل زینتی مانند(گوشواره,گردنبند,انگشتر)در پیش دبستانی به منظور پیشگیری و رعایت مسایل ایمنی و امنیتی ,ممنوع می باشد و در صورت عدم توجه  خانواده ها نسبت به این امر عواقب ناشی از آن به عهده خانواده است و مرکز هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 7. تعطیلات پیش دبستانی رجایی شهر تابع تقویم و تعطیلات رسمی کشور است و در صورت اعلام تعطیلی از سوی آموزش و پرورش در فصل سرد سال و یا آلودگی هوا این مرکز به تبعیت از مدارس تعطیل می باشد.

 8. خواهشمند است غیبت کودکان خود را در اسرع وقت به پیش دبستانی اطلاع دهید و در صورت بیمار بودن کودک جهت پیشگیری از شیوع بیماری در پیش دبستانی از آوردن فرزندتان به پیش دبستانی خودداری نمایید؛زیرا مرکز از پذیرش کودکان بیمار تا بهبودی کامل معذور می باشد.

 9. والدین محترم:به خاطر اینکه کودک شما از آموزشهای ضروری محروم نشود؛حتما سعی نمایید فرزند خود را راس ساعت به مرکز فرستاده و تا پایان وقت آموزش از تقاضا برای بردن آنها خودداری نمایید.

 10. ساعت کار پیش دبستانی از ۸ صبح الی ۱۲ می باشد.

 11. سعی نمایید کودک خود را به گونه ای آموزش دهید تا کارهایش را مستقل انجام داده ودر هنگام استفاده از دستشویی به دیگران وابسته نباشد